Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. - 8. série

5. 2. 2008

1. série

Poprvé se setkáváme se setrami Prue (nejstarší), Piper (prostřední) a Phoebe (nejmladší). Prue se živí jako asistentka v Buckland House, Piper jako šéfka restaurace QUAKE a Phoebe studuje. Po smrti jejich babičky se schází v domě a Phoebe objevuje Knihu Stínů, kde najde kouzlo na aktivaci Moci Tří. Toto kouzlo přečte aniž by věděla, že sestrám aktivuje moc. Prue jakožto nejstarší sestra získá moc pohybovat předměty (včetně lidí a zvířat) pomocí její mysli. Piper získá moc zmrazit čas a kohokoli (kromě démonů, kteří po minimální chvilce opět zpohybní) a Phoebe získá možnost vidění. A tak sestry nepřipravené na boj s démony, musí čelit mnoha démonům.

2. série

Sestry stále musí čelit útokům démonů. Stávají se z nich "celosvětově" známé Čarodějky (alespoň v podsvětí) a démoni se v podsvětí sázejí o to, kdo je dokáže zničit. Nikomu se to nedaří a sestry dále bojují o svůj život. Piper se rozchází s Danem a začína jí nový vztah se světlonošem všech sester Leem. Prue získává novou moc "Astrální projekce", která jí velmi pomáhá. Phoebe stále studuje. Nakonci série Piper a Leo odchází ke starším.

3. série

Sestry stále čelí útokům zla, ale bez třetí sestry Piper, která je stále s Leem u starších. Když se vrátí zjišťují, že se objevil zdroj a musí k soudu, kde se Phoebe seznamuje s démonem Colem, do kterého se zamiluje. Piper získává novou moc, molekulární urychlování (může cokoliv nechat vybuchnout) a Phoebe může levitovat. V půlce série se Piper vdá za Lea, Phoebe začne chodit s Colem a Prue se zamiluje. Sestry se dozvídají něco víc o své minulosti jejich rodu a dávnověké magii. Nakonec po boji se zdrojem umírá nejstarší ze sester Prue.

4. série

Phoebe a Piper se vyrovnávají se smrtí své sestry Prue. Piper to nese velmi těžce a uzavírá se do sebe. Když zkouší kouzlo na vyvolání své sestry (Krev za krev, volám tě....) a najde tak svou nevlastní sestru Paige, která po smrti Prue získala svou moc. Jako jediná se může přenášet díky tomu, že je napůl světlonoška. Piper jí nejdříve nechce přijmout do rodiny, ale nakonec dá na svou sestru Phoebe a Lea, kteří jsou s Paige šťastní a sestru přijme. Sestry v nové sestavě musí zabít zdoj, což se jim povede. Phoebe získá práci v The Bay Mirror, jako novinářka a bere si Colea, který se stává zdrojem a Phoebe jeho královnou. Sestry musí zastavit Colea a vrátit Phoebe k normálnímu životu Čarodějky. Phoebe přichází o své dítě, díky Séře....... V posledním díle se můžou sestry zbavit své moci, ale nakonec si vyberou cestu s Magií....

5. série

Sestry se sžijí opět do rodinného a šťastného života, který si přály. Phoebe se konečně rozvádí s Colem, který jí nepřastane dělat starosti. Sestry pořád čelí útokům z podsvětí a jsou čím dál silnější. Piper čeká dítě. Nakonci série zabijí sestry Colea, Piper se narodí syn Wyatt Matthew Halliwell, a přichází tajemný muž z budoucnosti.

6. série

Sestry stále bojují se zlem. Z Lea se stává starší a jeho vztah s Piper se rozpadá. Tajemný muž z budoucnost, Chris se nakonec ukazuje jako syn Piper a Lea a jako bratr Wyatta. Piper znovu otěhotní a narodí se jí syn Christopher. Gideon jde po Wyattovi, kterého nakonec zachrání Leo a vrátí se k Piper . Rodinka je opět šťastná.

7. série

Nový rok, nový život s novým dítětem. Rodinka je zase pohromadě a všichni jsou šťastní. Zabijí Barbase a statečně čelí dalším útokům zla. Wyatt je hodný, Leo se věnuje své rodině. V půlce série Leo přichází o schopnosti. Světlonošem sester se stává Paige. Sestry bojují se Zankouem, který jim ukradne Knihu Stínů a policie zjišťuje, že jsou Čarodějky. Sestry v boji se Zankouem musí změnit identitu......

8. série

Sestry začínají s novou identitou a s jiným jménem. Paige získává novou svěřeňkyni do péče, Billie Jenkinsovou, která hledá svou sestru Christy. Phoebe se zamiluje a vdá a bude dokonce i těhotná. . Sestry dále bojují s démony a statečně odolávají. Paige se zamiluje do policisty Henryho a řeknu mu, že je Čarodějka. Henry to přijímá a několik měsíců poté se vezmou. V 8. sérii bude Hrát Holly, Alyssa i Rose! Brian Krause (Leo) se objeví asi v 10 epizodách a Doriana Gregoryho (Darryla) v této sérii neuvidíme vůbec.S čarodějkami bude v této sérii "spolupracovat" nová čarodějnice Billie (Kaley Cuoco). Sestry na ní budou muset dohlížet.I nový herec nás v této sérii čeká a je to Jason Lewis (nejprve to měl být Mark McGrath)! Měl by navázat vážný vztah s Phoebe. Osmá série má mít stejně jako sedmá 22 epizod a měli by tam hrát populární a slavní herci. Jak jistě víte na konci 7. série vyletěl celý sklep domu Halliwellových do povětří. I přesto v něm budou sestry bydlet celou osmou sérii. Objevilo se spoustu dohadů o tom zda se v osmé sérii objeví Prue (Shannen Doherty). Podle Brada Kerna je to dost nepravděpodobné, ale stát se může všechno. Takže můžeme jen doufat.(Je mi to líto, ale více jsem k této řadě nesahnala, ale snad Vám to bude stačit)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář