Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prue Halliwell

6. 2. 2008

Jméno: Prudence Halliwell
Datum narození: 28. 10. 1970
Datum úmrtí: 17. 5. 2001
Stav: Svobodná
Rodina: otec Victor Bennett, matka Patricie Halliwell, babička Penny Halliwell, sestry Piper, Phoebe a Paige
Děti: Nemá
Povolání: Muzeum, Aukční síň Buckland, Fotografka
Znamení: Štír
Schopnosti: Telekineze, Astrální projekce
Série: 1. - 3.

Biografie

Prue Halliwell byla prvorozenou dcerou Patty Halliwell a Victora Bennetta. Matka jí zemřela velice brzy a Prue její smrt nesla hodně těžce a jelikož byla nejstarší, tak se vždy cítila zodpovědná za svoje mladší sestry a neustále je chránila. K tomu jí také vedla její babička Penny, která bohužel také velmi brzy zemřela. Prue se tak stala hlavou rodiny. Společně s Piper bydlela v sídle Halliwellů a krátce po smrti babičky se do domu vrátila i její nejmladší sestra Phoebe. Prue ji v té době neměla moc v lásce, neboť ji neustále obviňovala ze svých zrušených zásnub s Rogerem. Ovšem jakmile se sestry díky Phoebe staly čarodějkami, začaly spolu konečně vycházet zadobře.
Prue měla vždy problémy se svým otcem, obviňovala jej, že opustil rodinu. Když se ovšem Victor jednoho dne ocitl v San Franciscu a Prue se dozvěděla, že jí zachránil život, tak se konečně sblížili.

Její největší láskou byl detektiv Andy Trudeau, který zemřel vinou démona, když se pokoušel sestry ochránit. Po jeho smrti chtěla Prue skončit s čarováním a se vším, co je s ním spojeno. Avšak po nějakém čase se vzchopila a dál bojovala se zlem. Dle sester, a nejen jich, byla Prue nejmocnějším článkem moci tří. Stejně jako její babička ovládala telekinezi, a jako první ze sester získala další novou moc - astrální projekci.

Jedno z jejích trvalejších zaměstnání bylo v aukční síni Buckland. Tam také navázala další vážnější známost, začala chodit se svým kolegou Jackem Sharidenem. Ovšem tato práce, ani tento vztah nebyly pro ní. A tak hned poté, co si Piper našla solidní práci se Prue rozhodla, že půjde za svým snem. Opustila Jacka a stala se úspěšnou fotografkou. Od té doby se jí nepodařilo najít vážnější známost, ale i přesto vedla vcelku spokojený život.

17. května roku 2001 Prue zemřela na následky zranění, způsobené démonem Shaxem.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

naj herecka na svete

(prue, 27. 7. 2008 22:03)

prue je naj carodejnica a chcem byt ako ona