Jdi na obsah Jdi na menu
 


Piper Halliwell - Wyatt

5. 2. 2008

Jméno: Piper Halliwell - Wyatt
Datum narození: 7. 8. 1973
Stav: Vdaná za Lea Wyatta
Rodina: otec Victor Bennett, matka Patricie Halliwell, babička Penny Halliwell, sestry Prue, Phoebe a Paige
Děti: Wyatt Matthew, Chris Perry, Melinda
Povolání: Účetní v bance, Provozní v Quake, Majitelka klubu P3 a restaurace
Znamení: Lev
Schopnosti: Zastavování času, Molekulární urychlování
Série: 1. - 8.

Biografie

Piper je druhorozená dcera Patty Halliwell a Victora Bennetta, která vždy zaujímala pozici prostřední sestry a jejím úkolem bylo urovnávat konflikty mezi její mladší sestrou Phoebe a starší sestrou Prue. Tuto pozici si držela do doby, než zemřela Prue. Po smrti Prue se Piper stala nejstarší ženou v rodině Halliwellů. Ačkoli jí smrt sestry velice zasáhla, tak se musela Piper smířit s povinnostmi nejstarší sestry. Vše pro ní bylo v tu dobu hodně těžké, obzvláště přijmout její novou sestru Paige. Ovšem čas zahojí všechny rány a tak se Piper nakonec se smrtí Prue smířila a přijala svou novou sestru Paige.

Svoje schopnosti Piper nepříjmala zrovna s nadšením, dokonce si myslela, že je prokletá. Avšak když se naučila svojí moc zmrazování dokonale ovládat, uklidnila se a smířila se sama se sebou. Těsně před smrtí Prue získala Piper novou schopnost, bez které by dnes nevydržela - molekulární urychlování.

Milostný život Piper byl do jejích dvaceti let velmi skromný. Piper byla totiž v mládí ošklivé káčátko. Už na střední škole byla neoblíbená samotářka, která nevyhledávala společnost lidí. Časem však zkrásněla a v jejím životě se objevili hned dva muži - Leo Wyatt (světlonoš) a Dan Gordon. Tihle dva o ni docela dlouhou dobu bojovali, ale nakonec si její srdce získal Leo a Piper si jej posléze i vzala. Nejdřív jim štěstí moc nepřálo, protože Leo je světlonoš a takové vztahy jsou zakázané. Nakonec jim alespoň nějakou dobu bylo dobře a narodil se jim syn - Wyatt Matthew Halliwell. Jenže po tom, co byla polovina všech starších vyvražděna se Leo musel obětovat, vzdát se rodiny a sám se stát starším. Leo od Piper ale dlouho nevydržel a po jedné společně strávené noci čekala Piper další dítě - Chrise Perry Halliwella.

Po událostech s avatary se stal Leo nadobro smrtelníkem a tak se zdálo, že budou konečně šťastní. Bohužel tento sen se překazil, když se jednou Piper před očima objevil anděl smrti, který přišel pro Lea. Ač se Piper všemožně snažila, tak Lea úplně ochránit nedokázala a tak byl nakonec zmrazen s tím, že pokud sestry vyhrají závěrečnou bitvu, Leo se bude moct vrátit zpět mezi živé...

A tak se skutečně stalo, Piper s Leem konečně mohla začít nový život a splnila si i svůj dávný sen. Otevřela si restauraci. Dokonce měla s Leem další dítě, tentokrát holčičku jménem Melinda. A tak Piper konečně začala vést život, o jakém vždy snila.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

krása

(Nikola, 29. 4. 2011 15:22)

Tak tuto je fakt neskutečná krása tuto sem ještě nikdy snad nečetla fak krása!!!!!!!