Jdi na obsah Jdi na menu
 


Leo Wyatt

5. 2. 2008

Jméno: Leo Wyatt
Datum narození: 6. 5. 1924
Datum Úmrtí: 1941 - od té doby světlonošem, následně starším, avatarem a na konec smrtelníkem
Stav: Ženatý s Piper Halliwell
Děti: Wyatt Matthew, Chris Perry, Melinda
Povolání: Lékař, Instalatér, Ředitel v Magické škole
Znamení: Býk
Schopnosti: Schopnosti Světlonošů, Starších a Avatarů
Série: 1. - 8.

Biografie

Leo Wyatt se narodil roku 1924 jako obyčejný smrtelník. Vystudoval medicínu a vzal si ženu jménem Lilly. Když přišla druhá světová válka, sloužil jako zdravotník. Během své služby však zemřel, a protože za svého života byl dobrým člověkem, zachránil mnoho životů a dokonce mu po smrti věnovali Purpurové srdce, tak se za pomoci starších stal světlonošem a přijal nový osud, stal se strážným andělem čarodějek.

Když Prue, Piper a Phoebe dostaly své schopnosti a staly se čarodějkami, tak k nim byl přidělen právě Leo jako jejich světlonoš. Zpočátku se vydával za opraváře a tajně sestrám pomáhal. Zamiloval se do Piper a začal s ní chodit. Ovšem Phoebe ho jednou viděla, jak levituje. Leo jí vše vysvětlil a Phoebe pochopila. Nějakou chvíli to drželi pod pokličkou. Ovšem potom Lea postřelil světlokaz a vše bylo odhaleno. Tenkrát mu Piper zachránila život, ale zároveň se s ním na čas rozešla a začala chodit se sousedem Danem Gordonem.

Leo se kvůli Piper vzdal svých "křídel" a stal se smrtelníkem, což jeho vztahu s Piper očividně pomohlo a začal s ní znovu chodit. Leo ale nedokázal být bez své moci a pocit, že sestry nemůže ochraňovat ho donutil stát se znovu světlonošem. Piper pochopila, že ho bude milovat i jako světlonoše a za nějaký čas i přes protesty starších se Leo a Piper vzali a krátce nato se jim narodil syn Wyatt. Jenže potom, co byla polovina všech starších vyvražděna se Leo musel obětovat, vzdát se rodiny a sám se stal starším. Dlouho od Piper ale nevydržel a za čas se jim narodil další syn - Chris Perry Halliwell.

Lea začali pronásledovat podivné bytosti - avataři, kteří ho donutili, aby se k nim přidal. Člověk nevěděl, co si o něm má myslet. Nakonec se však zbavil veškeré své moci a stal se nadobro smrtelníkem a zdálo se, že konečně bude moct být s Piper šťastný. Bohužel tento sen se překazil když se jednou Piper před očima objevil anděl smrti, který přišel pro Lea. Ač se Piper všemožně snažila, tak Lea úplně ochránit nedokázala a tak byl nakonec zmražen s tím, že pokud sestry vyhrají závěrečnou bitvu, Leo se bude moct vrátit mezi živé...

Tak se skutečně stalo, Leo s Piper konečně mohli začít nový život. Po očištění magické školy se dokonce vrátil na místo ředitele a začal opět vyučovat magicky nadané děti. S Piper poté měli další dítě, tentokrát holčičku jménem Melinda. A tak Leo konečně začal žít život o kterém vždy snil.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář