Jdi na obsah Jdi na menu
 


Starší rozhovor s Holly

5. 2. 2008

Holly, jako jediná z čarodějek máš dítě. Jaký to je být matkou čarodějkou?

Fakt prima. Jsem ráda, že Finleyho mám! Je mu rok. Jsem si od doby, kdy se narodil, dávám si víc pozor na to, jak se chovám. Matka by měla být svýmu dítěti vzorem. Během natáčení mi s Finleym všichni ze štábu pomáhají. Nejhorší je, když si ho vezmou do parády Alyssa a Rose, v tu chvíli nastává problém....

A jaký?

Představ si, šíleně ho rozmazlují. Celý den se s ním jen pusinkují a když mi ho vrátí, je celý umazaný od červený rtěnky, kterou používá Rose. Kromě toho mu stále kupují nové hračky.

Vypadá to, že si při natáčení užije dost legrace...

Jo, to určitě. I když musím přiznat, že mě role matky změnila. Dřív jsem žila jen pro seriál a byla jsem ve dne v noci na place. Dnes už pospíchám domů, abych si mohla s Finleym.

Miluješ zvířata. Kolik jich doma vůbec ještě teď máš?

Čtyři koně, pět psů, čtyři králíky a dva ptáčky.

A co tvoji přátelé? Byla doba kdy pro tebe byly hodně důležití?

Dříve ano, ale dnes mám svoji vlastní rodinu a vysedávání s kámoškama už mě moc nebere. To je ale normální ne? Práce, děti, záliby a večírky - není možný zvládat všechno najednou. V každém období života dáváš přednost něčemu jinýmu.

Nepřemýšlela jsi někdy o tom, že bys s čarodějkama praštila?

To je vtipná otázka, protože mi můj muž David, jeden ze členů štábu, nedávno řekl, že bych s natáčením měla přetat. Ale mě se nechce, a pak..... je mi teprve 31 a jít v tomhle věku do čarodějnického důchodu mi připadá trochu zvláštní. Ten seriál mě baví.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář