Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor

5. 2. 2008

Policejní inspektor Darryl Morris je jedinou hlavní postavou v Čarodějkách, která namá naprosto žádné nadpřirozené schopnosti - a tak se to Gregorymu líbí. "Nechci žádnou magii", říká Gregory, který hraje svou postavu od pilotního dílu. "Každý kdo si zahrává s magií, zemře". Darryl je spokojený s tím, co má". Nažehlený polda přináší do seriálu trochu autentičnosti. Čáry - máry Halliwelových nahrazuje poctivou prací detektiva. "Potřebujete trochu reality pro dějovou linii je to nutné, " vysvětluje. "Darryl fungoval jako velmi silná pozitivní síla. Opravdu mu na těchto ženách a jejich osudu záleží. Když se Dorian Gregory zrovna někde nepoflakuje s čarodějkami, pracuje jako moderátor talk show The Other Half. Se svou sestrou hraje v hip hopové skupině MD Saye a dělá také mluvčího Národní diabetické asociaci.

Atraktivní televizní detektiv hledá:

Stále hledám tu pravou. Randění mi moc neříká. Můžete mě sice zahlédnout na večírku nebo v klubu, ale ve skutečnosti si moc rád nevyrážím. Chodím tam, protože stále hledám. Vím, že ona tam někde je.....

Roztomilé vady:

Rád o sobě říkám, že jsem typ člověka, který lidem nechává jejich výstřednosti. Spousta věcí, které by dříve někdo nazval chybami, jsou dnes najednou roztomilé.

Malý přídavek:

Hudba je mou vášní. Skládám hudbu a zpívám. Rozhodně byste si měli poslechnout mou skupinu CMD Says. Máme velmi různorodý styl: je to směsice hip hopu, mluveného slova a soulu s přídavkem arabského a latinského vlivu.

Mou drohou polovičkou:

.....jsou lidé pevně spjaté s mým životem: má matka a můj otec. Mimořádně moudří lidé, kteří se nenechají jen tak něčím ovlivnit ........Je opravdu těžké je vykolejit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář