Jdi na obsah Jdi na menu
 


Darryl Morris

6. 2. 2008

Jméno: Darryl Morris
Datum narození: 28. 10. 1971
Stav: Ženatý se Sheilou
Děti: Mike Morris, Darryl Jr.
Povolání: Policejní Inspektor a později Poručík na policejní stanici v San Franciscu
Znamení: Štír
Schopnosti: Nemá
Série: 1. - 7.

Biografie

Darryl Morris byl Andyho parťák a nejlepší přítel, díky němu se také seznámil s rodinou Halliwellů. Nesdílel však Andyho názor a sestry podezříval, že něco skrývají. Ovšem krátce potom co Andy zemřel se Darryl dozvěděl jejich tajemství a stal se pro ně přítelem, dokonce jim začal pomáhat... Sloužil jim jako informátor, protože pracuje na policii. Takže když se stala nějaká podivná vražda, Darryl podal děvčatům informace, aby to mohly vyřešit. Mnohokrát jim kryl záda, když byly z něčeho podezřelé. Nesčetněkrát jim díky své práci pomohl porazit nějakého zloducha. O sestrách a jejich tajemství se brzy dozvěděla i Darrylova žena a jejich rodiny si byli hodně blízké.

Tahle harmonie mezi nimi skončila, když Darryl zase jednou kryl sestry a dostal se do obrovských problémů. Tenkrát málem přišel o život a uvědomil si, že má rodinu a dospěl k rozhodnutí, že jeho život bude bez magie i sester mnohem klidnější. I když to pro něj bylo velmi těžké, tak s Halliwellovými ukončil veškerý kontakt a už s nimi odmítal mít cokoli společného.

Po nějaké době si Darryl uvědomuje, že možná sestry odsoudil předčasně a po maličkých krůčcích se k nim opět přidává a snaží se jim pomáhat. Jakmile sestry nafingovaly svoji vlastní smrt, Darryl ustupuje do pozadí a snaží se být dobrým otcem a manželem.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář