Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cole Turner

6. 2. 2008

Jméno: Cole Turner
Datum narození: 1903
Datum Úmrtí: 2003
Stav: Rozvedený
Děti: Nenarozený syn
Povolání: Právní zástupce, Advokát v přední právnické firmě Jackman, Carter & Claine
Znamení: ???
Schopnosti: Schopnosti vyšších démonů, zdroje a avatarů
Série: 3. - 5.

Biografie

Cole Turner se narodil zhruba před sto lety, jako poloviční démon a poloviční člověk. Dlouhou dobu to byl nelítostný zabiják všeho živého. Vše se ale změnilo, když dostal úkol od triády, (hodně vysoký orgán zla), zabít sestry Halliwellů. V přestrojení za právníka se k nim tedy vydal a neplánovaně se zamiloval do Phoebe a místo jí a sester zničil triádu. Phoebe nakonec odhalila, že je to démon, ale stále ho milovala. Společně pak nafingovali jeho smrt, aby ošálili Prue a Piper. Ovšem nic nevydrží věčně a tak po krátké době bylo vše odhaleno. Phoebe se však své lásky vzdát nechtěla a sestry to musely pochopit.

Nějakou dobu potom v sobě Cole zlo potlačoval a nakonec jeho démonickou část - Belthazora zničila čarodějka Emma. Začal tehdy žít jako "obyčejný smrtelník". Ovšem potom, co sestry zničily Zdroj, veškerá jeho síla přešla na Cola a z toho se stal Zdroj nový. Oženil se s Phoebe, která se stala královnou podsvětí a dokonce spolu čekali dítě. Jenže Phoebe si nakonec musela vybrat mezi sestrami a Colem. Bylo to pro ni nesmírně těžké, ale na konec zvolila sestry a Cola zničila.

Cole je ale napůl člověk, a tak se jeho duše zasekla v pustině pro poražené démony a on se tam naučil, jak využít jejich moc. Nabral dost sil a vrátil se mezi živé. A opět toužil po Phoebe, ta ho však už nemilovala. Cole byl zoufalý a tak aby jí získal zpět se stal Avatarem a změnil realitu. Ale ani v této realitě Phoebe neopětovala jeho city a tak ho nakonec za pomocí sester definitivně zničila.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář