Jdi na obsah Jdi na menu
 


Životopis

5. 2. 2008

Jméno: Chris Perry Halliwell

Datum narození: 2004

Stav: Svobodný
Rodina: otec Leo Wyatt, matka Piper Halliwell, tety Phoebe a Paige, bratr Wyatt Matthew Halliwell a sestra Melinda
Děti: Nemá
Povolání: Vypomáhal Piper v klubu P3
Znamení: ???
Schopnosti: Telekineze, Přenášení
Biografie

Chris Perry je tajemný světlonoš z budoucnosti, který se vrátil v čase, aby pomohl sestrám v bitvě proti mocným Titánům. To se mu povedlo a poté prozradil pravý důvod jeho návratu - chtěl zachránit svého malého bratra Wyatta před zlem. S cestováním v čase mu pomohla jeho snoubenka Bianca. Ta se bohužel v Chrisově nepřítomnosti obrátila na stranu zla a chtěla Chrise přivést zpět do budoucnosti. Později si však uvědomila, že ho stále miluje a obětovala vlastní život aby Chris mohl zůstat v minulosti.

Chris tedy začal zabíjet jednoho démona za druhým, protože nevěděl, který dokázal obrátit Wyatta na stranu zla. Nakonec zjistil, že za to mohl Starší jménem Gideon, který mu usiloval o život. Tím, že ho držel v podsvětí a pokoušel se ho zabít, se Wyatt stal agresivním. Chris to nehodlal dopustit, a tak se Gideonovi postavil. Bohužel svůj boj prohrál a byl zabit magicky zakletým athame. Ovšem zemřel jenom Chris z budoucnosti, Chris z přítomnosti se měl teprve narodit.

Chris je pouze o rok mladší, než jeho bráška Wyatt. Je to poloviční světlonoš a poloviční čaroděj. Díky němu se stal z Lea starší, ale nutno podotknout, že tohle Chris neplánoval. Neměl z toho moc velkou radost, protože se tím zkomplikovalo jeho početí.

Když Piper zjistila, že je Chris její syn, snažila se podle toho chovat, ale Chris byl odtažitý. Piper nevěděla, co udělala tak špatného a nakonec zjistila, že je to proto, že v budoucnosti zemřela, když mu bylo 14 let. Chris už se na ni nechtěl vázat, aby znovu neprožíval její ztrátu. Lea dokonce nesnášel, ale za to mohlo něco jiného - Leo se totiž Chrisovi nikdy nevěnoval. Přestože Leo z přítomnosti mu ještě nic neprovedl, Chris ho neměl rád. Leo se hodně snažil, ale Chris mu řekl, že mezi nimi to nikdy nebude jako mezi otcem a synem. Ovšem Leo svou druhou možnost využil a k malému Chrisovy se choval tak, jak by správný otec měl.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Chjoo

(BajuusQa, 19. 9. 2009 17:19)

Achjoo...Chris byl tak hezkej... :-( škoda že ho zabil...lepčí ten z budoucnosti...já nejsem pedofil..xD Koukneš na moj blogííís??? www.funnymagazine.blog.cz