Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cesty časem

6. 2. 2008

Gavin
Typ:
Z budoucnosti do současnosti
Díl: 108 The Truth Is Out There... And It Hurts
Do současnosti v seriálu cestou časem přišel démon Gavin z budoucnosti, který má tři oči a tím prostředním pomocí laserového paprsku zabíjí všechny, kdož ohrožují jeho realitu (což jsou bohužel ti dobří).

Melinda Warren, Matthew Tate
Typ: Z
minulosti do současnosti
Díl: 109 The With Is Back
V současnosti se objevuje čaroděj Matthew a chce sestrám sebrat jejich moc. Do medailonku ho původně zaklela Melinda Warrenová. Sestry Melindu vyvolají a s její pomocí Matthewa zaklejí zpět.

Sestry
Typ:
Ze současnosti do minulosti
Díl: 117 That 70s episode
Sestry cestují do minulosti, aby zbavily Nicholase moci, kterou nad nimi za pomoci prstenu má. Po dlouhé době spatří maminku a mimo jiné i babičku a Darryla, který se chová úplně jinak, než jak ho znají (dokonce se nachází ve vězení namísto toho, aby tam někoho dával on).

Tempusova Časová smyčka
Typ:
Časová smyčka
Díl: 122 Deja vu all over again
Démon Tempus nabídne Rodriquezovi pomoc při snaze o zabití všech tří sester Halliwellových tak, že na ně uvrhne časovou smyčku (ta se ale netýká jen jich, ale celého světa, takže při každém neúspěchu, kdy Rodriquez nezabil všechny tři sestry se den vrací zpět). Při posledním pokusu zemře Andy Trudeu.

Sestry
Typ:
Jiná Dimenze
Díl: 201 Witch Trial
Démon Abraxas sebral sestrám knihu stínů a za její pomoci tím, že čte kouzla pozpátku v jiné dimenzi - se je snaží zabít tím, že na ně posílá démony, které už jednou zlikvidovaly.

Sestry
Typ:
Ze současnosti do budoucnosti (2009)
Díl: 202 Morality Bites
Sestry cestují do budoucnosti do roku 2009, protože měla Phoebe vidění, jak je upálena na hranici. Netušila, že je to za to, že v budoucnosti užila svou moc ke zlu, aby zabila Colea Greena, který zabil jejího přítele.

Phoebe
Typ:
Ze současnosti do minulosti
Díl: 214 Pardon My Past
Phoebe cestuje do minulosti, aby zjistila, kdo jí usiluje o život. Setkává se s minulými životy svých sester (tehdy sestřenic). Zjišťuje, že ona byla zlá, a že se je pokusila zabít a ony jí za to proklely.

Prue
Typ:
Jiná realita
Díl: 221 Apocalypse, not
Prue je s jedním jezdcem z apokalypsy odmrštěna do jiné astrální sféry.

Sestry
Typ:
Ze současnosti do minulosti (17.st)
Díl: 304 All Halliwell's Eve
Sestry byly Staršími poslány do minulosti časovým vírem - do města Virginie v roce 1670, aby zachránily svoji prapraprapra…babičku Charllottu Warrenovou.

Prue & Cole
Typ:
Ze současnosti do minulosti (1893)
Díl: 314 The bad, Thed good and the cursed
Phoebe se ve městě psychicky propojí s Bouem a tak se jí sestry snaží zachránit. Prue s Colem cestují do minulosti, kdy ještě Bou žije a snaží se o záchranu jeho i Phoebe.

Vrácení času
Typ:
Vrácení času
Díl: 322 All Hell Break Loose
V tomto díle vrací na Coleovu žádost Tempus čas do doby, kdy začaly Shaxovi útoky na sestry s podmínkou, že jedna sestra zůstane mrtvá. V případě, že by Cole tento návrh nepřijal, zemřely by sestry dvě.

Sestry & Leo
Typ:
Ze současnosti do minulosti
Díl: 406 A Knight To Remember
Paige přivolá do jejich doby prince, pak si pro něj přijde Pagino bývalé já - zlá čarodějka. Když si svého prince časovým portálem odvede zpět do své doby, sestry a Leo postupně také přijdou a snaží se prince zachránit.

Paige & Leo
Typ:
Ze současnosti do minulosti
Díl: 410 A Paige From The Past
Zlovolný duch Claide pomohl Paige vyřešit otázky týkající se její minulosti, a tak jí přenesl k jejím adoptivním rodičům. Přenesl jí do doby toho dne, kdy zemřeli, tedy pár hodin před jejich smrtí. Leo jí na cestě doprovázel a pomohl Paige pochopit okolnosti ohledně jejich smrti. Paige zjišťuje, že za to nemohla, a že ona sama měla už tehdy svou schopnost "přenášení".

Phoebe
Typ:
Z budoucnosti a minulosti do současnosti
Díl: 414 Three Faces Of Phoebe
Phoebe řešila otázku, zda si Colea vzít či nevzít, a tak si na pomoc přivolala své mladší i starší já ( takže se do současnosti přenesla minulost i budoucnost ). Starší Phoebe položila život, aby zachránila Colea a těsně před svou smrtí řekla Phoebe (té ze součastnoti), že tohle je její odpověď (myslela tím svou smrt).

Bacarra & Piper
Typ:
Z budoucnosti do současnosti
Díl: 508 A Witch In Time
Démon Bacarra byl na žádost Colea z budoucnosti vyslán do minulosti (tedy současnosti), aby varoval Colea ohledně nebezpečí, které hrozí Phoebe. Měl jí pomoct překazit věčné pokusy o záchranu života jejího současného přítele, jelikož pokud by nepřestala, do půl roka by zemřela. Bacarra však nevyužil potrál jen k tomuhle, ale i k tomu, aby získalo jeho minulé já větší moc. Poté portál použije Piper, aby zachránila sestry.

Colova Realita
Typ:
Změna Reality
Díl: 512 Centeinial Charmed
Cole přijme nabídku stát se Avatarem a jako první změní minulost. Paige má rýmu a když kýchne, na chvíli zmizí. V momentě, kdy kýchne, změní Cole realitu, a tak se stane, že po smrti Prue se setry s Paige nesetkávají a Phoebe je provdaná za Colea - oba dva jsou však v manželství nešťastní, přes což se Cole nemůže přenést.

Vzpomínky Lea a Piper
Typ:
Vzpomínky
Díl: 518 Cat House
Zaklínač se vrací do minulosti, aby zabil Halliwellovic kočku Kit, která se stará o to, aby pomáhala začínajícím čarodějkám a zároveň se stará o další kočky.

Chris
Typ:
Z budoucnosti do současnosti
Díl: 522 Oh my Goddess, part 1
V podkroví Halliwellovic domu se objevuje mladík Chris, který tvrdí, že přichází z budoucnosti a v poslední chvíli zachrání Phoebe i Paige život (Paige už sice byla zakletá v sochu, ale díky němu měly nadpřirozené bytosti šanci jí zachránit).

Vymazání Wyatta
Typ:
Změna reality
Díl: 603 Dagon's Heat
Wyatt vypustil z TV draka a protože ve světě napáchal docela dost velkou škodu, Uklízeči se rozhodli zakročit a Wyatta jednoduše zprovodit ze světa tak, jako kdyby nikdy neexistoval. Vymažou všem, kdo si na něj pamatují - paměť a dělají, jako by se nic nestalo. Bohužel pro ně - mateřský instinkt je mateřský instikt, Piper poznala, že něco není v pořádku a oni byli nuceni jí Wyatta vrátit (samozřejmě to nebylo jen tak).

Sestry
Typ:
Změna reality
Díl: 606 Fantasies in the Flesh
Démon Gith má schopnost poslat kohokoli do světa jeho snů - Piper si přeje svět bez kouzel, Paige pro změnu chce, aby všichni věděli, že je čarodějka a Phoebe je slavná a šťastná s Jasonem.

Chris & Bianca
Typ:
Ze současnosti do budoucnosti a naopak
Díl: 610 Chris Crossed
Bianca donutí Chrise cestovat zpět do jeho současnosti ( tedy do budoucnosti sester ) na popud budoucího Wyatta, který chce svého bratra zpět.

Sestry
Typ:
Ze současnosti do minulosti (60. léta)
Díl: 611 Witchstock
Paige si zkusí boty své babičky a omylem se vrátí do šedesátých let, času volné lásky a magie, protože Penny si své zamilované věci zaklela. Halliwellovic dům je plný čarodějnic a Světlonošů, kteří se připravují na seanci.

Phoebe
Typ:
Vize budoucnosti
Díl: 614 The Legend Of Sleepy Halliwell
Phoebe vypije kouzelný nápoj a dostane se na okamžik do nedaleké budoucnosti. V Halliwellovic domě si Wyatt hraje s Chrisem, Piper je šťastná, Paige pracuje jako učitelka v magické škole a Phoebe je těhotná.

Piper & Leo
Typ:
Jiná realita
Díl: 616 Midnight Rendevous
Piper s Leem byli odmrštěni do jiného světa (spíš do jiné astrální sféry), kam je poslal Temnonošem Damien za pomoci jiné magické bytosti, která stála v pozadí.

Práce uklízečů
Typ:
Změna Reality
Díl: 619 Charmed On Trial
Avataři museli uklidit odhalené kouzlo a kvůli tomu zavřeli Darryla do vězení a odsoudili ho k trestu smrti. Sestry jsou za každou cenu odhodlané ho zachránit, a tak jdou před tribunál (rada složená ze Starších a někoho nezávislého - v tomto případě Barbase). Phoebe je potrestaná tím, že jí seberou část její moci, kterou bude muset postupně získat zpět, ale nakonec Darryla zachrání, takže to přece jen k něčemu bylo.

Špatný svět
Typ:
Změna Reality
Díl: 622 It's a Bad, bad, bad world
Zde vidíme pravý opak světa sester, zlý svět a díky vykolejení linie z normálu i svět, kde je zas vše až moc dobré.

Leo
Typ:
Budoucnost
Díl: 707 Someone to Witch Over Me
Avatar odhalí Leovi možnou budoucnost-hrob, kde jsou všichni Halliwellovi.

Phoebe
Typ:
Vize Budoucnosti
Díl: 710 Witchness Protection
Za pomoci Věštkyně, má Phoebe předtuchu, kde vidí svou dceru a život bez démonů.

Paige
Typ:
Cesta do minulosti
Díl: 711 Ordinary Witches
Paige s Kylem se vydávají zjistit jeho minulost do doby, kdy mu jako malému chlapečkovi zavraždili rodiče. Domníval se, že za to můžou Avataři, avšak zjistil, že za tím stojí démoni.

Phoebe & Drake
Typ:
Cesta do minulosti propletená s časovou smyčkou
Díl: 715 Show Ghouls
Phoebe a Drake se dostávají do 18. století do Kabaretu Fantom, kde je časová smyčka a díky smlouvě se mnoho duší včetně těch nevinných nemohou dostat tam, kam patří. Je na Phoebe a Drakovi, aby odčinili to, co hrabě napáchal.

Wyatt
Typ:
Cesta do minulosti
Díl: 720 Something Wicca This Way Goes
Piper se nepovede kouzlo na to, aby porozuměla Wyattovi a v domě se objevuje dospělý Wyatt ve věku 25 let. Wyatt z budoucnosti je odrazem Wyatta ze současnosti a když se tedy pak změní malý Wyatt ve zlého, zasáhne to i velkého Wyatta.

Cesty časem
Typ:
Všechno
Díl: 822 Forever Charmed
V tomto díle se to cestami časem jen hemží. Ze současnosti do minulosti (1982, 1975) a do budoucnosti (2050). Děj taky končí v budoucnosti.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář