Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor

5. 2. 2008

Když Kraseho obsadili do pár prvních epizod v Čarodějkách, věděl jen, že jeho postava bude něco jako tajemný opravář, který přijde Halliwelovým zpravit dveře. "Řekli mi, že se objevím tak v jendé až třech epizodách, ale že z toho může vzniknout cokoliv," vzpomíná Krause. "Mohl jsem být hrdina nebo záporák, nikdy mi pořádně neřekl, co bude Leo zač! Naštěstí pro Krause měli producenti za chvíli jasno: Leo Wyatt je světlonoš, anděl strážný zodpovědný za ochranu hodných čarodějek. Okamžitě si získal oblibu fanoušků, stal se stáloupostavou a později se oženil s Piper. Krause hrál dříve například v hororu Sleepwalkers a v romantické Návratu do modré laguny. Teď doufá, že Leo dostaen v čarodějkách ještě víc prostoru. "Leo tu a tam sice rozdá nějakou ru ránu, ale já bych ho rád viděl víc v akci," říká. "Alespoň jednou bych chtěl být hrdinou dne".

Mizera, nebo hrdina?

Líbí se mi hrát kliďase. Toho, který s sebou nese morální ponaučení. Neí tak špatné dávat holkám lekci. Je to osvěžující. Věřte tomu nebo ne, většina rolí, které jsem před Čarodějkami hrál, byli záporné.

Kam vyrazíme?

Nejsem žádný šílený chlápek, co by vymetal večírky. Ve skutečnosti jsem spíš nudný. Nechodím do klubů. Když se chci odvázat hraji golf.

Usadit se?

Jednoho dne bych chtěl mít vlastní rodinu, ale momentálně jsem naprosto spokojený s tím, že to jen předstírám.

No dobře, beru zpět:

Nejsem tak úplně nudný. Miluji automobilové závody. To mi vždycky napumpuje adrenalin.

Dokopaný k herectví:

Stal jsem se hercem, protože mě jeden kluk na střední při tělocviku chtěl zmlátit. Utekl jsem před ním tak, že si místo tělocviku vzal drama. To mi docela šlo, tak jsem se rozhodl tomu věnovat.

Pozor na mě, Tigere Woodi!

Když nepracuji, jsem na golfu. Jsem na něm úplně závislí. Nemyslím na nic jiného.

Věří na čarodějky?

Potkal jsem pár holek, které o sobě tvrdili, že jsou čarodějnice. Jakmile jsem to slyšel, tak jsem s ní raději rozešel.

Blízká setkání:

Jednou mě na toaletách v Burger Kingu obklíčila skupinka dvanáctiletých holek. Všechny najdenou křičely: "Ty jsi Leo! Ty jsi Leo!" "A já jen: Jo já, jsem Leo a čůrám..."

Práskni něco:

Chcete ode mě nějakou špínu? Mám být práskač? V žádném případě! No dobře, řeknu vám, že největší koketa na place je Alyssa. Té si líbí každý.

Leo před pár lety:

Živil jsem se různě. Napříiklad řídit dodávku z pekárny bylo dost potrhlý. Plazit se pod domy také nebylo to nejlepší zaměstnání. Pokrývač nebo elektrikář? To ještě není tak hrozný, ale jezdit s pekárenskou dodávkou to je fakt děs. Byl jsem "chlápek s koláči".

O plenkách:

Leo a já jsme oba rodinné typy. Když byl můj syn ještě v plenkách, já byl pekleně rychlý. Utřel, vyčistil, přebalil, to všechno ve zlomku vtčřiny. A víte co? Už to nikdy nechci dělat!

Nebezpečná rychlost:

Mám rád rychlá auta. Lidé u Warner Brothers mě, ale radší vidí u něčeho bezpečnějšího, jako je golf. Samozřejmě nedělám nic nebezpečného na to mám svou práci, příliš rád. Úplně se spokojím s překračováním rychlosti ve městě.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář